Huis - Te koop
€ 170.000
Volkenbondstraat, Niel, België 33, 2845 Niel
2
140 m²
1
Omschrijving
Te renoveren rijwoning met 2 slpk en achteruitgang.
Karaktervolle rijwoning met veel potentieel nabij het centrum van Niel
Ben je op zoek naar een gezellige woning op een toplocatie waar je jouw eigen stempel op kunt drukken? Deze charmante rijwoning in Niel biedt de perfecte balans tussen stadscomfort en natuur. Gelegen op wandelafstand van het bruisende centrum, lokale winkels én de prachtige, rustgevende Rupeldijk, woon je hier overal dichtbij.
De indeling van de woning:
Gelijkvloers: Je komt binnen via de inkomhal die toegang biedt tot de gezellige leefruimte. Aansluitend vind je de keuken en de badkamer alsook de toegang tot de ruime kelder.
Eerste verdieping: Hier bevinden zich 2 volwaardige, comfortabele slaapkamers.
Tweede verdieping: Een ruime zolderkamer bereikbaar via een handige klaptrap – ideaal als extra opbergruimte of mits vaste trap om te vormen tot extra kamer.
Kelder: De woning beschikt over een verrassend ruime kelder, perfect voor stockage of als provisieruimte.
Troeven & Opportuniteiten:
Dit huis is een fantastische opportuniteit voor wie graag de handen uit de mouwen steekt. De woning beschikt over een EPC F (renovatieverplichting) en de elektrische installatie is te vernieuwen.
Delen op
Financieel
- Prijs: € 170.000,00
- Kadastraal inkomen: € 282,00
Terrein
- Tuin: Nee
Stedenbouw
- Bestemming: Woongebied
- Bouwvergunning: Nee
- Verkavelingsvergunning: Nee
- Voorkooprecht: Nee
- Renovatieverplichting: Ja
- Asbestinventarisattest: Ja
- Dagvaarding: Nee
- G-score: A
- P-score: A
- Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: Nee
Ligging
- School nabij: 250m
- Winkels nabij: 300m
- Openbaar vervoer nabij: 150m
- Autosnelweg nabij: 3.000m
- Sportcentrum nabij: 750m
Technieken
- Elektriciteit: Ja
- Telefoonbekabeling: Ja
Energie
-
701
- EPC score: 701 kWh/m²/jaar
- EPC code: 20260319-0003820315-RES-1
- Elektriciteitskeuring: Nee
Gebouw
- Bewoonbare oppervlakte: 140,00 m²
- Aantal gevels: 2
- Staat: Te renoveren